Teleskopické nůžky na živý plot GARDENA THS 42/18V (Power for All) bez aku a nabíječky

Katalogové číslo: 14732-55 Kategorie:
Cena:

2 790 

Není skladem

Akumulátorové nůžky na živý plot s teleskopickou násadou pro vysoké živé ploty

Vysoké živé ploty chrání soukromí. Problém ale vznikne při stříhání – brzy si budete přát, aby soukromí nebylo takovou prioritou, protože by vám to hodně usnadnilo práci. Pokud ovšem nepoužíváte akumulátorové teleskopické nůžky na živý plot GARDENA THS 42/18V P4A. Snadno zvládnou i živé ploty s výškou 3 m. Stříhání z vratkého žebříku je minulostí, celou dobu budete stát oběma nohami bezpečně na pevné zemi a nebudete se muset starat o napájecí kabely.
Díky LED indikátoru přímo na rukojeti jste vždy informováni o aktuální úrovni nabití. Tento přístroj je kompatibilní se všemi akumulátory 18V Aliance POWER FOR ALL. V závislosti na použitém akumulátoru může výrobek dosáhnout doby chodu až 240 minut a ostříhat až 600 metrů čtverečních živého plotu.
Teleskopické nůžky váží 3,0 kilogramy bez akumulátoru; jejich rukojeť je ergonomicky navržena a má ideální těžiště. Znamená to, že vám pohodlně a bezpečně padnou do ruky, i v případě, že je teleskopická rukojeť plně vysunuta, takže využijete celý dosah tří metrů.
Potřebujete zastřihnout vršek živého plotu? Ani to není problém: hlavu zastřihovače lze naklonit – tato funkce je také velmi pohodlná při řezání půdopokryvných rostlin. Už se nemusíte ohýbat a odlehčíte také namáhání svých kolen.
Bez větší námahy ostříhá větve a výhonky do tloušťky 16 milimetrů; optimalizovaná geometrie nožů zajišťuje efektivní a čistý střih. Díky délce nožů 42 centimetrů rychle ostříháte živý plot po celé jeho šířce.
Pro přepravu nebo uskladnění můžete teleskopické nůžky na živý plot snadno a bez nářadí rozdělit na dvě části.
GARDENA akumulátorové teleskopické nůžky na živý plot THS 42/18V P4A bez akumulátoru se dodávají bez akumulátoru a nabíječky. K jejich provozu můžete použít jakýkoliv systémový akumulátor 18 V z Aliance POWER FOR ALL. Tyto akumulátory jsou vhodné pro řadu zařízení určených pro dům a zahradu. Takže ušetříte peníze a zůstanete flexibilní! Nebo upřednostňujete koupi výrobku se systémovým akumulátorem? Ani to není problém – pak je pro vás ta pravá sada k okamžitému použití. Vášeň poháněná značkou GARDENA – zahradní akumulátorové vybavení, které vám poskytuje svobodu při práci.