WM SLW-15 Meteostanice k řadě WM SL

Katalogové číslo: 0010081
Cena:

6 667 

Meteostanice s radiovým připojením 2,4 GHz pro ovládací jednotky Weathermatic.

Meteostanice Weathermatic SmartLine SLW15 jsou určeny pro komunikaci s ovládacími jednotkami Weathermatic řady SmartLine. Tyto jednotky umožňují kromě standardního programování i speciální režim AUTO-ADJUST, který umožňuje zcela automatický režim zavlažování s denní aktualizací hodnot ET – evapotranspirace. Evapotranspirace zahrnuje ztráty vody výparem z plochy a současně spotřebu vody vzniklou růstem trávníku a rostlin.

Režim AUTO-ADJUST spolupracuje s lokální meteostanicí Weathermatic SLW a na základě nastavení parametrů systému a informací o konkrétní lokalitě automaticky stanovuje dobu zavlažování a další parametry provozu. Vlastní režim závlahy je tak výrazně automatizován. Inteligentní nastavování „Smart Irrigation“ aktualizuje data nastavení denně podle skutečných klimatických informací z místa a podle skutečných nároků trávníku i výsadeb.

Díky eliminaci nepřeseného odhadování závlahových parametrů je řada SmartLine efektivním nástrojem, které sníží náklady na spotřebovanou vodu a elektrickou energii o desítky procent, investice do ovládacího systému SmartLine se vrací během jediné sezóny i v podmínkách středoevropského klimatu.
K řadě ovládacích jednotek Weathermatic Smartline SL lze připojit aktivní meteostanici Weathermatic SLW1 se standardním kabelovým připojení, k dispozici je rovněž bezdrátová verze meteostanice SLW15 s radiovou komunikací a dlouhým dosahem. Bezdrátovou meteostanici lze snadno doplnit výkonným dálkovým ovládáním SLRC, kterým lze spuštět jednotlivé sekce i aktivovat vybrané funkce systému.