WM SL-4800 Ovládací jednotka interní, 12-48 sekcí

Katalogové číslo: 00100755
Cena:

18 162 

Nová ovládací jednotka od firmy Weathermatic řady SmartLine pro 12 až 48 sekcí nabízí kvalitativně vyšší přístup k ovládání zavlažovacího systému v zahradách, parcích a komerčních areálech i na všech typech sportovních ploch. Jednotka je vybavena podsvíceným displejem a unikátními funkcemi jako lokátor ventilů a měřením parametrů cívek elektromagnetických ventilů, což výrazně usnadňuje instalaci a následný servis systému. 4 programy A, B, C a souběžně běžící D, 8 startovacích časů na program.

– Funkce VALVE LOCATOR – vyhledávání a lokalizace ventilů
– Funkce VOLTMETER – měření napětí na solenoidech
– Funkce AMPMETER – měření PROUDU na solenoidech
– Funkce RUNOFF ELIMINATOR – nastavení automatického rozdělení doby závlahy na kratší úseky a nastavení doby vsakování

Jednotka Weathermatic SL4800 nabízí dva základní režimy programování:

Režim STANDARD umožňuje klasické programování jednotky s nastavením závlahových dní, vícenásobné volitelné startovací časy a manuální vkládání doby závlahy. Samozřejmostí jsou manuální režimy spouštění cyklu i jednotlivých sekcí. Jednotka umožňuje nastavení celé řady pokročilých funkcí – jako jsou pauzy mezi sekcemi, přiřazení čidla srážek jednotlivým sekcím a mnoho dalších.

Režim AUTO-ADJUST spolupracuje s lokální meteostanicí a na základě nastavení parametrů systému a informací o konkrétní lokalitě automaticky stanovuje dobu zavlažování a další parametry provozu. Vlastní režim závlahy je tak výrazně automatizován. Inteligentní nastavování „Smart Irrigation“ aktualizuje data nastavení denně podle skutečných klimatických informací z místa a podle skutečných nároků trávníku i výsadeb.

Díky eliminaci nepřesného odhadování závlahových parametrů je řada SmartLine efektivním nástrojem, který sníží náklady na spotřebovanou vodu a elektrickou energii o desítky procent, investice do ovládacího systému SmartLine se vrací během jediné sezóny. K řadě Smartline lze připojit aktivní meteostanice WeathermatiC SLW se standardním kabelovým připojením, k dispozici je rovněž bezdrátová verze meteostanice s radiovou komunikací a dlouhým dosahem. Bezdrátovou meteostanici lze snadno doplnit výkonným dálkovým ovládáním SLRC, kterým lze spouštět jednotlivé sekce i aktivovat vybrané funkce systému.